Windykacja

Windykacja Online jest narzędziem pozwalającym na optymalizację procesów biznesowych w Twojej firmie.

Nasz system windykacji internetowej posiada bardzo przyjazny i intuicyjny interfejs. Wszystkie wyzwania do zapłaty wysyłane przez aplikację windykacji internetowej dochodzą do dłużników bez reklam i logo systemu WindykacjaOnline.com. Twój dłużnik nie dowie się, że ściągać należności za pomocą naszego systemu windykacji. Widzi, że wiadomości, które otrzymuje wysłane bezpośrednio od Ciebie.

Monitoring i windykacja faktur online jest innowacyjną formą kontroli należności. Co raz więcej firm chętnie szukają korzystnych rozwiązań monitorowania należności w Internecie. Teraz możesz poświęcić więcej energii na rozwój swojego biznesu i nie musisz martwić się odzyskiwaniem pieniędzy.

Czasami nieuregulowane należności klient traktuje jako chwilową pożyczkę. Licząc na  przypomnienie ze strony wierzyciela, skutecznie wykorzystuje jego brak. Z profesjonalnie zbudowanym system, przypominając o niespłaconych zobowiązaniach, zachowasz poprawne relację z kontrahentem.

Z systemem WindykacjaOnline.com przypomnienia będą dostarczane przez wiadomości mailowe i smsowe. Jako nadawca email, zostanie wyświetlona podana przez Ciebie skrzynka mailowa, z racji tego, skuteczność odzyskiwania wierzytelności znacznie wzrasta. Wysyłane wiadomości sms również są oznaczone nazwą Twojej firmy jako nadawcy. Twój kontrahent nie będzie miał możliwości ręcznego zablokowania monitów z wezwaniem do zapłaty.

Jesteś zainteresowany?
Wypełnij formularz