Dlaczego my

Monitoring należności online jest rozwiązaniem stosowanym często w innych krajach europejskich. Kwestia kontroli płynności finansowej jest koniecznie istotna dla każdej firmy wystawiającej faktury terminowe.

System WindykacjaOnline.com oferuje usługi monitorowania pozwalające na prowadzenie ewidencji dłużników i wierzytelności. Wymaga on minimum czasu pracy, jest bardzo prosty w obsłudze, a co najważniejsze – może z niego skorzystać każdy.

Wszystkie narzędzia stosowane w programie WindykacjaOnline.com mają na celu w sposób łagodny poinformować kontrahenta o zbliżającym się terminie płatności lub jego upływie. Standardowe monity zawierają przypomnienie o niespłaconych przez klienta fakturach, numer konta i w razie zastrzeżeń, prośbę o kontakt.

Powiadomienie może wysyłać się każdego dnia tygodnia o wybranej przez Ciebie godzinie, jak również poza harmonogramem. Wyzwania do zapłaty mogą  być wysłane  do wszystkich firm i osób fizycznych z listy nieopłaconych lub do konkretnego klienta. Jeśli klient nie opłacił więcej niż jednej faktury, w mailu wyśle mu zestawienie nieopłaconych faktur w tabeli oraz sumę należności.

Jakie korzyści odzyskasz z WindykacjaOnline.com?

  • Zmobilizowanie Twoich kontrahentów do regularnych spłat należności,
  • Wczesna kontrola poprawności wystawionych faktur,
  • Automatyczny monitoring przepływu faktur,
  • Przypominanie kontrahentom o zbliżających się terminach zapłaty,
  • Poprawa płynności finansowej firmy poprzez wysłanie nakazu zapłaty do dłużnika.

Wypełnij formularz